KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8573379
nr 857 3379
Akvareller
2 st, Stilleben, Signerade 1889, 22x30
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 november 2013
kl 20:43:53
250 kr
250 kr
200 kr
350 kr